O nás

Péče o velké, malé i ty nejmenší.

Ordinaci jsme otevřeli v roce 2020, specializujeme se především na péči o drobné savce.

Představujeme Vám náš tým

Veterinární lékařka, majitelka ordinace

MVDr. et Bc. Agáta Nováková

Paní doktorka dokončila studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno v roce 2015. V témže roce získala také titul Bc. v oboru zootechnik na Mendelově Univerzitě v Brně.
Po absolutoriu působila na klinice pro malá zvířata u MVDr. Pavla Galka v Olomouci, kde svoje veterinární dovednosti prohlubovala především
v oblasti medicíny psů a koček, ale protože měla blízko k chovu fretek a morčat, začali se mezi jejími pacienty stále častěji objevovat drobní savci.

Své vědomosti v oblasti medicíny malých savců dále rozvíjela na specializované klinice Jekl, Hauptman v Brně.
V roce 2020 se rozhodla otevřít vlastní ordinaci se zaměřením převážně na medicínu drobných savců. Své teoretické a praktické znalosti rozšiřuje pravidelnou účastí na tuzemských i zahraničních seminářích a kongresech.

Veterinární lékařka

MVDr. Tereza Horňáková

Paní doktorka již během státnicových praxí navštěvovala naši ordinaci. Práce s drobnými savci se jí natolik zalíbila, že po absolutoriu v roce 2022 na Veterinární univerzitě v Brně se stala veterinární lékařkou a členkou našeho týmu. Je odhodlaná se nadále vzdělávat ve všeobecné praxi se zaměřením na drobné savce. Ve volném čase se ráda podívá do přírody, věnuje se rodině a své kočičí parťačce Cookie.

Veterinární sestra

Hana Nezhybová

Sestřička se od mala pohybuje mezi zvířaty a práce s nimi ji velmi baví, proto se také rozhodla jít studovat na Tauferovu střední odbornou školu veterinární v Kroměříži. Po jejím absolvování v roce 2017 pokračovala ve studiích na Veterinární univerzitě v Brně. Studium se jí sice nepodařilo dokončit, ale získala zde mnoho užitečných informací, které využívá při práci veterinární sestry. Chvíli po odchodu z univerzity pracovala v jiném oboru, ale nakonec se jí po práci se zvířátky zastesklo a začala pracovat u nás v ordinaci. Tuto práci bere jako svůj koníček. Ve volném čase se věnuje svým dvěma pejskům, kočkám a myslivosti.

Veterinární sestra

Kristýna Recová

Kristýnku potkáte v ordinaci především během vánočního období a léta. Zbytek roku tráví svůj čas studiem na Veterinární fyzioterapii ve Velké Británii, aby jednou mohla naplno pomáhat zvířatům s jejich pohybovými problémy. Když není v ordinaci nebo ve škole, ráda se věnuje svým dvěma pejskům Rikymu a Barneymu. Odmalička se také pohybuje kolem koní, a přestože žádného momentálně nevlastní, vždy ráda stráví nějaký čas ve stáji nebo na koňském hřbetě.